США та Японія обговорили деталі у питанні «стримування» Росії

Держсекретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ Японії Йосімаса Хаясі обговорили питання «стримування» Росії від агресивних дій.

Про це повідомляє сайт американського зовнішньополітичного відомства.

Держсекретар Ентоні Блінкен зустрівся сьогодні з міністром закордонних справ Японії Хаясі Йосімаса. Вони <…> обговорили зусилля щодо стримування Росії від подальших військових дій чи інших агресивних дій, — йдеться у повідомленні відомства.

Також глави зовнішньополітичних відомств США та Японії підтвердили підтримку незалежності, територіальної цілісності та суверенітету України.

Крім того, Блінкен засудив запуск балістичної ракети, який Північна Корея зробила 5 січня. Держсекретар наголосив, що Штати готові продовжувати захищати Японію.

Блінкен та Хаясі також обговорили теми співпраці для досягнення повної денуклеаризації та миру на Корейському півострові.

Вранці 5 січня КНДР здійснила запуск невідомого об’єкта у бік Японського моря. За даними японської служби берегової охорони, це могла бути балістична ракета.

Генеральний секретар уряду Японії Хірокадзу Мацуно заявив, що запуск північнокорейської ракети є загрозою для безпеки в регіоні і є серйозною проблемою для міжнародного співтовариства.

При цьому в Пентагоні заявили, що випробування КНДР балістичної ракети не мало безпосередньої загрози для США та їхніх союзників.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,