США поки не ухвалили рішення про запровадження санкцій проти Путіна

Адміністрація США досі не прийняла рішення щодо можливості запровадження санкцій проти президента Росії Володимира Путіна.

Про це повідомила в ефірі американського телеканалу CBS його співробітниця Маргарет Бреннан, яка спеціалізується на міжнародній тематиці.

«США могли б запровадити санкції проти Путіна, але Білий дім досі не прийняв такого рішення. Згідно з джерелами, з якими я говорила, якщо це зробити, то з’являться деякі технічні складнощі. Якщо ввести санкції проти когось, з ким треба вести переговори, як вони подорожуватимуть? Це також буде складно з точки зору координації», — сказала Бреннан.

Президент США Джо Байден у вівторок заявив журналістам, що не виключає введення Вашингтоном персональних санкцій проти Путіна у разі, якщо РФ вторгнеться в Україну. Байден додав, що «чітко дав зрозуміти президенту Путіну, що якщо він рушить в Україну, будуть жорсткі наслідки, зокрема значні економічні санкції». Крім того, американський лідер не виключив нарощування присутності НАТО на східному фланзі, зокрема у Польщі та Румунії.

Раніше прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков в інтерв’ю телекомпанії CNN заявляв про те, що запропоновані в США санкції щодо керівництва РФ можуть призвести до припинення відносин між двома країнами.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,