Розвідка Британії: Росія втратила третину своєї армії

Наступ Росії на Донбасі втратив темп і не зможе відновитися як мінімум протягом місяця, а системні проблеми продовжують наростати, йдеться у військовому зведенні британської військової розвідки від 15 травня.

Це зведення довше за звичний обсяг подібних документів і підсумовує дані за тривалий час.

Міноборони Британії констатує, що за останній місяць, «попри незначні початкові досягнення», Росія не змогла захопити значну територію України, і при цьому армія РФ «зберігає стабільно високий рівень виснаження».

«На сьогодні Росія, ймовірно, втратила третину сухопутних бойових сил, які вона зібрала в лютому (для нападу на Україну)», — констатує Міноборони Британії. Таких високих оцінок російських бойових втрат досі не звучали.

Також військове відомство очікує, що затримки «майже напевно посилюватимуться» через втрату військом РФ мостового обладнання та безпілотників.

«Протягом усього конфлікту їм не вистачало російського мостового обладнання, що сповільнювало та обмежувало наступальний маневр. Російські БПЛА, які мають життєво важливе значення для тактичної поінформованості та управління артилерією, виявилися вразливими для українського ППО», – констатують британці.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,