Росія та Білорусь проведуть за рік понад 20 навчань, заявив Шойгу

Велике угруповання військ Збройних сил Білорусі буде перекинуто на територію Росії в рамках стратегічних навчань «Схід-2022», попереду за рік понад 20 заходів, заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу на зустрічі з президентом Білорусі Олександром Лукашенком у Мінську.


«Те, що стосується наших навчань: у нас попереду цього року понад 20 заходів. І якщо на цих навчаннях («Союзна рішучість-2022») ми зі сходу перекидали війська сюди, до західних кордонів Співдружності, то вчення «Схід-2022″ , вони будуть на сході. І за вашим рішенням міністерство оборони, Збройні сили Білорусії братимуть участь у цих навчаннях — велике угруповання. Тепер вони мають на десять тисяч кілометрів перебратися туди», — сказав Шойгу.

Він також наголосив на важливості та своєчасності створення спільних російсько-білоруських навчальних центрів. «Навчальні центри — ідея, яку було озвучено вами і підтримано нашим президентом, — ми її реалізували. Сьогодні спільний навчальний центр створено, я тут акцентую увагу, бо основна ідея була, щоб це був спільний центр. Щоб разом літали, разом охороняли повітряне простір», — сказав Шойгу.

За його словами, головне завдання полягає в тому, щоб система протиповітряної оборони, яка створена в рамках Співдружності, «могла відпрацьовувати фактично щодня свої навички та показувати свою ефективність, зокрема й тим, кому це треба показувати».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,