Росія не збирається ні на кого нападати, заявили у Кремлі

Росія не збирається ні на кого нападати і не виношує агресивних планів, невірно заявляти протилежне, заявив речник президента РФ Дмитро Пєсков.


Раніше голова управління розвідки українського міноборони Кирило Буданов в інтерв’ю виданню Military Times заявив, що Росія готується до нападу на Україну. У свою чергу агентство Блумберг із посиланням на джерела повідомило, що розвідка США вважає, що Росія нібито планує вторгнення в Україну з трьох напрямків — з території Криму, з материкового кордону та через Білорусь, крім того, Москва нібито закликала «десятки тисяч» резервістів у «безпрецедентному для пострадянських часів масштабі».

«Ми вже неодноразово заявляли на різних рівнях, що Росія не збирається ні на кого нападати. Росія не виношує жодних агресивних планів. І абсолютно неправильно заявляти про зворотне. І абсолютно неправильно будь-які переміщення збройних сил РФ по території нашої країни асоціювати з подібними планами. Це не так», — сказав Пєсков журналістам у відповідь на питання, за яких умов Кремль припустився б застосування проти України і чи може він гарантувати, що цього не станеться.

Він зазначив, що американські та українські ЗМІ стверджують, що Росія готується до агресії проти України, а російська сторона стверджує, що Україна планує агресивні дії проти Донбасу, проти самопроголошених республік — ЛНР та ДНР, і це «нюанс, який потрібно розуміти і правильно це трактувати».

Київ та західні держави останнім часом висловлюють стурбованість у зв’язку з нібито посиленням «агресивних дій» з боку Росії біля кордонів України. Зі свого боку, у Москві заявляють, що РФ переміщає війська в межах своєї території і на свій розсуд, і країна нікому не загрожувала і не загрожує.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...