Російські військові захопили два населені пункти біля Лисичанська та Сєвєродонецька

Російські військові захопили ще два населені пункти на Луганщині. Росіяни взяли Лоскутівку та Рай-Олександрівку, які знаходяться біля Лисичанська та Сєвєродонецька.

Окрім цього, російські військові не залишають планів взяти під свій контроль трасу Лисичанськ-Бахмут.

Про це йдеться у новому зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.

На Донеччині російські військові зосереджують основні зусилля на встановленні повного контролю над Сєвєродонецьком. Крім цього, вони продовжують проведення наступальних дій з метою оточення військових України в районі Лисичанська.

«На Сєвєродонецькому напрямку противник опанував населені пункти Лоскутівка, Рай-Олександрівка. Здійснює штурмові дії з метою встановлення контролю над населеним пунктом Сиротині. Здійснює підготовчі заходи щодо форсування річки Сіверський Донець», — йдеться у повідомленні Генштабу.

На Бахмутському напрямку російські військові ведуть наступальні дії у напрямках Золотого та Вовчеярівки. Вони хочуть опанувати панівними висотами в районі Берестового з метою встановлення контролю за трасою Бахмут – Лисичанськ.

«Для посилення угруповання у зазначеному напрямку, до району населеного пункту Новотошківське, ворог перекинув до однієї батальйонної тактичної групи зі складу Центрального військового округу», — додали у Генштабі.

На Краматорському, Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та запорізькому напрямках росіяни активних дій не вели, проте продовжують обстріл, щоб скувати можливості українських військових.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,