Російські військові телеграм-канали публікують фото з армією РФ, як стверджується, із центру Суджі біля адміністрації міста (площа Радянська).
При цьому одні російські паблики пишуть, що «зачистка міста триває», інші, що ЗСУ вже фактично повністю залишили його, відступаючи у бік Сумської області.
Про те, що українські війська йдуть з Курської області, пише з посиланням на військових ЗСУ, і журнал Forbes.
Вони кажуть, що ще 25 лютого шквал ударів російських БПЛА вивів із ладу десятки українських транспортних засобів уздовж головної дороги до Суджі.
Як пише Forbes, частину українських підрозділів, включаючи найбоєздатніші бригади, вже виведено на територію України з Курської області.
«Моїм друзям вдалося покинути Курськ, уникнувши оточення, – повідомило Forbes одне з українських джерел. – Прикро, що до цього дійшло. Але це те, що є».
«Це може означати, що українські бригади залишають Курськ і віддають більшу частину території, яку Зеленський сподівався віддати Росію в обмін на сприятливі умови припинення вогню», – пише Forbes.