Росіяни атакували Харківщину КАБами та ракетами

Росіяни атакували Харківщину КАБами та ракетами

Росіяни атакували Харківщину КАБами та ракетами — є постраждалі.

Під обстрілами цієї ночі опинилися Харків, передмістя та Чугуївський район.

Загалом там постраждали 6 людей — жінки 41 та 80 років, чоловіки віком 27, 21 і 34 роки, а також 25-річний працівник поліції. Одному з поранених допомогу надали на місці, решту — госпіталізували.

У Київському районі Харкова горіли торговельні павільйони, у Салтівському — зруйновано житловий будинок і гаражі.

«Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали м. Харків і 6 населених пунктів Харківської області.

▪️Внаслідок обстрілів одна людина загинула, 5 постраждали.

У м. Харків постраждали 80-річна жінка і чоловіки 27, 34, 21, 25 років; у с. Велика Шапківка Кіндрашівської громади загинув 64-річний чоловік.

Внаслідок вибуху невідомого предмету в с. Піщанка Берестинської громади постраждав 62-річний чоловік.

Ворог атакував БпЛА «Молнія», 9 БпЛА «Герань – 2» та 3 КАБами Холодногірський, Київський і Салтівський райони Харкова», – повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Поділитись