Росія залишається головним противником Європи – прем’єр-міністр Данії

Росія залишається головним противником Європи – прем’єр-міністр Данії

Прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен попередила данців про необхідність готуватися до нових гібридних атак.

Як пише Bloomberg, вона також вказала, що Росія залишається головним супротивником Європи, який прагне дестабілізувати обстановку на континенті.

«Ми повинні очікувати більшої кількості подібних атак. Ці атаки виявили вразливості», – сказала вона, додавши, що данцям також слід готуватися до нових диверсій, кібератак і руйнування підводних кабелів.

Вона зазначила, що атаки «мають на меті заплутати нас і зробити невпевненими».

«І це від боягузливого ворога, який не сміє заявити про себе», – наголосила вона.

Фредеріксен також заявила, що данська влада підвищила рівень бойової готовності і готується до різних сценаріїв.

Директор данської служби безпеки і розвідки Фінн Борх заявив, що ризик російського шпигунства і диверсій у Данії «високий», додавши, що те, що відбувається, нагадує гібридну війну, яку спостерігають в інших країнах Європи.

Поділитись