Росія намагається завести у Покровськ окремі диверсійні групи.
Про це розповів в етері «24 каналу» голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко.
«Але воно відбувалося постійно, навіть коли фронт був віддалений від Покровська. Противник намагався заслати певні диверсійні групи для того, щоб виявляти сили ЗСУ у Покровську, корегувати артилерію. Але це відбувалося і відбувається завжди в умовах бойових дій. Тут якогось унікального чи тактичного підходу росіян немає, українці проводять аналогічні операції», – сказав Тимочко.
Коментуючи ситуацію на Сумщині, Тимочко зазначив, що основною метою РФ на цьому напрямку був прорив на стратегічну глибину в десятки кілометрів. Втім, за словами військового, стратегічний задум ворога там провалений.
«Той результат, який вони отримали – достатньо малий. З іншого боку, та концентрація сил противника – авіації, артилерії, яку вони там задіювали, давала їм можливість прифронтові населені пункти знищувати до такого рівня, що утримувати стає неможливо… Враховуючи, що на такому вузькому відтинку фронту в межах 30 кілометрів противника, концентрація російських військ в межах 50 тисяч. Більшість з них скупчилася на цій частині зайнятих територій України», – додав Тимочко.