Президентські вибори в США можуть стати вирішальними для підтримки України у війні з Росією

Президентські вибори в США можуть стати вирішальними для підтримки України у війні з Росією

Вибори президента США можуть стати вирішальними для України, яка веде виснажливу боротьбу проти російських окупантів. І цивільні, і військові на фронті чекають, хто увійде в Білий дім.

Про це пише The Times.

Під час штурму біля Покровська українські військові були піддані безперервним артилерійським обстрілам та ударам дронів.

«Я ніколи не бачив нічого подібного. Я не знаю, як ми можемо повернути такі позиції», – сказав офіцер ЗСУ Віталій Міловідов.

Ситуація загострилася з наближенням президентських виборів у США, що змушує Україну розраховувати на підтримку Вашингтона в умовах найскладнішої фази війни.

Посилення атак дронів на українські міста вказує на загрозу ще однієї важкої зими. Плани мирних переговорів провалилися після українського вторгнення в Курськ. Дональд Трамп заявив, що «завершить війну за 24 години», проте він звинувачує Зеленського, а не Путіна, у війні, називаючи його «одним із найбільших продажників».

Водночас президент Зеленський наголосив:

«Наступний президент США може посилити або послабити підтримку України. Якщо ця підтримка ослабне, Росія захопить більше території».

За словами генерала Сирського, українські сили на сході протистоять «одному з найпотужніших російських наступів з початку вторгнення».

«Що ми будемо робити, якщо наші партнери перестануть нас підтримувати? США відіграють величезну роль у тому, що відбувається в Україні. Тому я сподіваюся, що майбутній президент усвідомлює важливість цих рішень для майбутнього світу», – сказала молода військова, яка служить на Донбасі.

Журналіст Сергій Дібров, що служить на фронті, підкреслює, що США іноді залишали Україну в скрутному становищі, як це сталося за президента Обами, коли Росія анексувала Крим.

«Америка зараз не здається дуже сильною у світі», – зазначив він, додаючи, що Україні, можливо, потрібно шукати нові альянси.

Роль Південної Кореї, яка почала підтримувати Україну летальною допомогою, стала несподіваним фактором.

«Хто б міг подумати, що Друга корейська війна почнеться не на 38-й паралелі, а в Суджі?», – резюмував Дібров.

Поділитись