Позачергова сесія ВР потрібна лише для того, щоб розв’язати важливі питання для людей, – Юлія Тимошенко

Позачергова сесія ВР потрібна лише для того, щоб розв’язати важливі питання для людей, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» закликала президента звернутися до парламенту із пропозицією провести позачергову сесію. Вона має відбутися одразу після виборів, 23 липня, щоб, не гаючи часу, розв’язати всі питання, які так давно турбують українців.

Про це Юлія Тимошенко заявила на брифінгу біля Верховної Ради за підсумками засідання фракції «Батьківщини».

Політик зауважила, що на відміну від ініціативи президента провести позачергове засідання, проведення сесії за законом є цілком можливим.

Фракція направить до глави держави лист з переліком необхідних для ухвалення законопроєктів, розроблених «Батьківщиною». Зокрема, йдеться про спрямування газу українського видобутку на потреби населення та бюджетної сфери, що допоможе знизити тарифи.

Друге питання – перегляд медреформи, яка зробила меддопомогу недоступною для людей. Команда Юлії Тимошенко наполягає на запровадженні обов’язкового медичного страхування.

Третій невідкладний законопроєкт – зміни до держбюджету, які припинять знущання над пенсіонерами і дозволять підняти розмір мінімальних пенсій до рівня прожиткового мінімуму – не менше 3094 грн.

«Ми з’їхалися з усіх регіонів і готові брати участь у сесії Верховної Ради, як тільки вона буде скликана. Треба діяти!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитись