Партія Зеленського назвала найважливіші для України реформи

Лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков розповів про три реформи, які хотів би завершити за час своєї роботи у Верховній Раді.

Про це повідомляє УНІАН. «Це велика політична реформа, яка включає багато компонентів, і антикорупційна в тому числі. Це освітня і медична реформи», — сказав він. Співрозмовник видання заявив, що незадоволений ходом медичної реформи і діяльністю в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. «Я був у лікарнях у Василькові, де живу, і це явно не те, чого хочуть люди, я не бачу помітних результатів цієї реформи», — вважає політик.

Раніше Разумков вже говорив про необхідність цих реформ, однак зазначив, що на їх реалізацію потрібен час, так як необхідно підготувати законопроекти і обговорити проблемні питання.

За підсумками виборів до Верховної Ради «Слугу народу» вдалося набрати 43,16 відсотка голосів. Також кандидати від партії перемогли в 130 одномандатних округах. Таким чином президентська партія отримала в парламенті 254 місця, що дозволяє їй вперше за історію України сформувати уряд без коаліційного договору з іншими партіями.

Фото з Фейсбук Разумкова.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,