Окупанти продовжують розвивати наступ на Авдіївському напрямі

Окупанти продовжують розвивати наступ на Авдіївському напрямі

Російські війська продовжують розвивати наступ на Авдіївському напрямі після прориву в Очеретіне.

Так, вони просунулися в селі Соловйове на південь від Очеретиного. Також просування є між цими населеними пунктами, повідомляє DeepState.

Соловйова, судячи з карти ресурсу, захоплено приблизно на третину. Російські паблики стверджують, що Соловйова зайнято майже все до південно-західних околиць.

Україна цього не підтверджувала.

Рухи в районі Соловйова та сусідньої з ним Новомахмутівки (судячи по карті DeepState та картах російських пабліків, уже втраченій) створюють безпосередню загрозу позиціями ЗСУ у Бердичах, які ризикують бути обійденими з північного заходу.

Ширше цей напрямок може бути використаний для повороту на південь та спроби оточення територій на захід від Авдіївки – району Уманського та водойм, де ЗСУ намагаються зараз організувати нову лінію оборони. Тепер же, після прориву в Очеретине, який поки що українським військам купувати не вдається, створюється загроза, що російські війська можуть зайти в тил цієї лінії.

Що ж до Очеретіне, то по карті DeepState частково він уже захоплений, а частково знаходиться у сірій зоні.

Український військовий експерт Костянтин Машовець вважає, що російські війська, очевидно, вже зайняли північно-західну околицю Очеретине.

Поділитись