Названий введений Навальному в російському Омську препарат

Медики омської лікарні опрацьовували версію отруєння блогера Олексія Навального і вводили йому протиотруту.

Про це заявив член-кореспондент РАН, ректор Російської медичної академії неперервної професійної освіти Дмитро Сичов.
Він вважає, що отруєння Навального малоймовірно, незважаючи на заяви західних країн. По-перше, під час вступу у Олексія не було характерних проявів, а по-друге, наявності отруйних речовин в ході обстеження не виявили. Однак лікарі, за словами Сичова, все-таки вводили блогеру протиотруту.

«Для лікування отруєння застосовуються так звані реактиватори холінестерази і атропіy», — передає слова Сичова «Life.ru».

За його інформацією, Навальному ввели другий препарат. Фахівець вважає, що результати німецьких медиків можуть бути викликані особливостями генетики Навального, проте останнє можна встановити лише на додатковому обстеженні.
Раніше лікарі з клініки «Шаріте» повідомили, що Навальний отруївся токсином з групи інгібіторів холінестерази. Це велика група речовин. Вихід хвороби залишається невідомим.

У МЗС Росії заявили, що звинувачення в бік омських лікарів в прагненні «приховати істину» про діагноз блогера Олексія Навального є «глибоко образливими». У відомстві також особливо підкреслили, що отруєння Навального невигідно російському керівництву.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: ,