На Житомирщині батьки звинувачують лікарів у смерті 4-місячного сина

На Житомирщині батьки звинувачують лікарів у смерті 4-місячного сина. Хлопчик від народження балансував між життям і смертю. Батьки винуватять лікарів, які приймали пологи, бо ті не зробили породіллі кесарів розтин, а витягали натомість немовля вакуумом і спричинили тяжку травму голови дитини.

Як передає ТСН, у 21-річної Христини Потапенко Сергійко  був первістком.

«Моя дитинка зараз була б жива, я би з нею гуляла. А все, що зможу робити – це ходити на могилу», — каже породілля.

Народжувала Христина в лікарні сусіднього Малинського району, бо всі казали, що там кращі лікарі. Півдоби у породіллі тривали перейми, вона благала зробити їй кесарів розтин, але медики відмовилися, а врешті застосували вакуум.

«Три рази чіпляли за голову вакуумом. Голівка, как цибулинка, маленька, і три гематоми позаду на голові. Я питаю: що ви цій дитині зробили, що вона лежить нерухомо?», — пригадує батько породіллі Микола Потапенко.

«Вона на живіт поклала мені його вже мертвим, замість того, щоби відкачувати. Потім тільки почали його відкачувати. Вона сказала, що я винувата, що в мене сил не вистачило», — розповіла Христина Потапенко.

Новонародженого хлопчика усе ж реанімували, але в нього був тяжко пошкоджений головний мозок.

 «Мені сказали, що права частина мозку у нього не працює. Він кричав постійно, був дуже нервовий, у нього ручки викручувалися, язичок викидав постійно», — пригадує породілля.

Чотири місяці батьки боролися за життя сина, але марно. Тепер подружжя понад усе прагне, аби лікарі, які скалічили дитину, відповіли за це.

«Я вимагаю, щоб їх покарали. Якщо не покарають, я зроблю самосуд, і я їх покараю. Про це буде знати вся Україна», — заявив Микола Потапенко.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...