На Херсонщині побудували біогазовий завод

На Херсонщині побудували біогазовий завод

У Херсонській області побудували біогазовий завод для виробництва електроенергії з відходів птахофабрики “Чорнобаївка”.

Агрохолдинг “Авангард”, який входить до групи компаній Ukrlandfarming, запустив в роботу першу чергу комплексу потужністю 3,12 МВт, передає budport.com.ua.

“Виробництво електричної енергії на новому заводі здійснюється двома модульними когенераційними біогазовими установками встановленою потужністю 1560 кВт кожна (сумарно 3,12 МВт), які укомплектовані стаціонарним чотиритактним газовим двигуном внутрішнього згорання і трифазним синхронним генератором”, – пояснюють на підприємстві.

Вироблений газ з біореактора через систему очищення від сірки надходить на установки електростанції, які перетворюють енергетично високоякісний біогаз в електричну енергію для передачі в мережі АТ “ЕК “Херсонобленерго” за мінусом електроенергії, яка йде на власні потреби заводу і птахофабрики.

Для передачі виробленої електроенергії в мережі АТ “ЕК” Херсонобленерго” побудована однотрансформаторна підстанція 0,4/10 кВ.

“Найбільш ефективно використовувати біогаз прямо на місці його виробництва, відразу забезпечуючи місцевих споживачів теплом і електрикою, – зазначають у “Авангарді”. – Потужність другої черги – буде в два рази більшим, а третьої – в чотири рази більшим”.

Поділитись