На фронті окупанти знищують авіабомбами усі будівлі, де могли б ховатися українські солдати

На фронті окупанти знищують авіабомбами усі будівлі, де могли б ховатися українські солдати

ЗСУ виснажені після місяців безперервних боїв, тому бійцям доводиться перебувати «на нулі» по 10-15 днів, замість 5 призначених.

Про це пише The Wall Street Journal.

Російські дрони заважають евакуювати поранених, через що часто вмирають ті, кого можна було врятувати.

«За цей час у солдатів іноді закінчуються їжа, вода та медикаменти. Бойові безпілотники полюють на транспортні засоби, що перевозять матеріальну частину і свіжим поповненням на передову. Солдати з пораненнями, що виліковуються, помирають, очікуючи евакуацію днями, тому що ніхто не може до них дістатися», – йдеться у статті.

ЗСУ значно поступаються не лише чисельності людей, а й снарядів.

«На кожен артилерійський снаряд, випущений Україною, Росія випускає 10, і солдати кажуть, що співвідношення стає дедалі гіршим», – пише видання.

І хоча армія РФ зазнає тяжких втрат, їй вдається просуватися, знищуючи авіабомбами усі будівлі, де могли б ховатися українські солдати. Зокрема, у Часовому Яру, захоплення якого відкриває для РФ вогневий контроль над Дружківкою, Краматорськом та Костянтинівкою.

Українські командири чекають на військову допомогу від США і вважають, що зупинити росіян ще є шанси.

При цьому співробітник Центру стратегічних та міжнародних досліджень США (CSIS) Мік Раян вважає, що для України настав момент, коли незалежно від надходження американської допомоги Києву доведеться стати перед вибором – зберігати життя військовослужбовців або боротися за утримання території.

Поділитись