«Київтеплоенерго» замінює зношені тепломережі

«Київтеплоенерго» замінює зношені тепломережі

У Києві в межах підготовки до наступного опалювального сезону продовжують заміну найбільш проблемних теплових мереж. Один із таких об’єктів – на вул. Олени Теліги, де прокладають 600 метрів сучасних труб замість старих.

Про це повідомили в КП «Київтеплоенерго».

Зокрема, замінюють розподільчі тепломережі, які забезпечують теплом і гарячою водою 6 житлових будинків. Труби, прокладені понад 50 років тому, вичерпали нормативний термін експлуатації. Лише за останні 3 роки на цій ділянці усунуто 25 пошкоджень. Для підвищення надійності теплопостачання вирішили комплексно замінити зношену ділянку тепломережі.

Під час реконструкції змонтували по 300 метрів труб опалення та гарячого водопостачання. Для тепломережі опалення використовують сучасні попередньо ізольовані труби європейського зразка з вбудованою системою сигналізації про пошкодження. Для гарячого водопостачання – нові металеві труби.

Монтажні роботи ведуть з урахуванням міської інфраструктури: трубопроводи прокладають у бетонних коробах. Частину з них – під дорожнім полотном дворового проїзду, щоб не пошкодити асфальтне покриття. Ремонтники «Київтеплоенерго» працюють у вузьких дворах поблизу житлових будинків. Також роботу ускладнює щільність підземних комунікацій та горбистий рельєф місцевості.

Оновлення тепломереж на вулицях Олени Теліги та Петропавлівській дасть змогу підвищити надійність теплопостачання для близько 1,1 тисячі мешканців столиці.

Поділитись