Північна Корея готується провести великий військовий парад до 80-ї річниці заснування Трудової партії, повідомили південнокорейські військові.
Про це повідомляє Yonhap.
За їхніми даними, у рамках підготовки зафіксовано переміщення великої кількості транспортних засобів та військової техніки.
Очікується, що під час параду Пхеньян може вперше показати або випробувати міжконтинентальну балістичну ракету нового покоління Hwasong-20, яка наразі перебуває на стадії розробки.
Представники південнокорейського Генштабу зазначають, що за подіями пильно стежать, адже захід за участю десятків тисяч військовослужбовців може мати як внутрішньополітичне, так і міжнародне значення.
Раніше ЗМІ повідомляли, що на парад можуть бути запрошені високопоставлені іноземні гості, серед яких не виключають і можливу присутність китайського лідера Сі Цзіньпіна.