Кличко відповів на запитання про позов проти Зеленського

Мер Києва Віталій Кличко вважає, що на нього чинить тиск президент Володимир Зеленський.

Віталій Кличко виступив в ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера», де відповів на питання, чи збирається він подавати позов до суду щодо Володимира Зеленського, який нібито керує обшуками в конторах міської влади. Градоначальник повідомив, що обов’язково обговорить це питання зі своїм адвокатом.

На думку Кличка, причиною цих обшуків є «велика політика». Він повідомив, що силовики ходять до Офісу президента і доповідають про все. Мовляв, там даються інструкції, за якими працюють судова і правова системи. Мер Києва порівняв те, що відбувається з тим, що було при Вікторі Януковичі.

Варто відзначити, що раніше Кличко заявив про відсутність конфлікту між ним і Зеленським. При цьому градоначальник зазначив, що періодично виникають загострення в їх відносинах.

Нагадаємо, раніше в партії колишнього президента України Петра Порошенка «Європейська солідарність» вельми невтішно висловилися про Володимира Зеленського. Як заявили в прес-службі політичної організації, чинного главу держави відрізняє дилетантизм і некомпетентність. Нібито йому пора нести відповідальність за свою недолугу діяльність.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , , ,