Головного лікаря Каховської ЦРЛ звинувачують у корупції

Одразу два протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, скоєнї головним лікарем Каховської центральної районної лікарні Олександром Віттіхом будуть направлені до суду. Два такі рішення ухвалило Національне агентство з питань запобігання корупції.

Як передає newday.kherson.ua, в оприлюднених рішеннях НАЗК вказано, що Віттіх звинувачується у порушенні частин 1 і 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення — “неповідомлення особою у встановлених законом випадках про наявність у неї реального конфлікту інтересів”. За це головному лікарю ЦРЛ погрожує штраф розміром до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6 800 грн.). Водночас після набрання законної сили відповідної постанови суду Каховська райрада має вирішити питання про притягнення особи до дисциплінарної відповідальності — аж до усунення його з займаної посади.

Цікаво, що крім НАЗК питання порушення Олександром Віттіхом ст. 172-7 КУпАП розглядало також управління захисту економіки у Херсонській області. Проте воно, як свідчить з офіційної відповіді управління, датованої 5 жовтня п. р., не побачило в діях головного лікаря жодного складу адміністративного правопорушення і займатися цим питанням не стало.

Зазначається, що саме конфлікт інтересів став причиною прийняття в лютому цього року Каховською райрадою рішення про звільнення Віттіха з займаної посади. Проте той оскаржив його у суді і домігся його скасування.

 

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...