Глава Ради безпеки України звинуватив Париж і Берлін в «розбазарюванні» чужих територій

Франція і Німеччина несуть моральну відповідальність за втрату Україною і Грузією територій.

Так вважає Олексій Данилов, секретар Ради національної безпеки і оборони Києва.

Данилов в інтерв’ю Forbes заявив, що саме позиція Парижа призвела до втрати Незалежної контролю над Кримом, частиною Донецької та Луганської областей і сприяли втраті Тбілісі Абхазії і Південної Осетії.

«Наші міжнародні партнери, дорікаючи нас, кажуть, що ми не перемогли корупцію, — сказав він. — Але корупція є і в інших країнах. Французи, наприклад, в 2008 році вели переговори між Грузією і Росією. В результаті грузини втратили частину території».

Секретар українського Радбезу також звинуватив Францію в тому, що вона «прийняла замовлення» від Росії на два десантні кораблі «Містраль» «в якості хабара після укладення корупційної угоди з Москвою».

«Я не знаю, що саме отримали вони за наші Крим, Донецьк і Луганськ, але у них є моральна відповідальність», — пояснив Данилов.

Що стосується Німеччини, то український політик звинуватив Берлін у тому, що він об’єднався з французами, щоб заблокувати вступ Грузії і України в НАТО в 2008 році.

«Через це на нас напала Росія, — сказав Данилов і, не втримавшись, похвалився сміливістю: — Коли у нас в Києві проходять закриті зустрічі з німецькими та французькими представниками, я їм про це розповідаю».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,