Депутат від партії Зеленського виявився судимим за крадіжку чотирьох пляшок пива

Депутат від партії президента України Володимира Зеленського «Слуга народу» Олександр Юрченко виявився судимий за крадіжку пива.

Про це написав у своєму Telegram-каналі юрист Андрій Портнов. За його інформацією, в 2009 році він був затриманий в київському магазині при спробі винести звідти чотири пляшки пива.

«Відганяю ці антидержавні думки і не хочу вірити в викрадення героями революції пива, але треба б якось цю страшну історію прояснити», — написав Портнов.

13 вересня Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) опублікувало аудіозаписи, які доводили, що Юрченко отримував хабар. Після цього депутата виключили з фракції «Слуги народу» у Верховній Раді. Прокурори не змогли вручити йому постанову про порушення кримінальної справи, так як парламентарій замкнувся вдома і нікого не впускає.

Раніше Зеленський відреагував на виключення депутата Гео Лерос з фракції «Слуги народу». Депутата він назвав «хабарником і зрадником своєї країни», заявивши, що ніяк не реагує на події з подібними людьми незалежно від їх партійної приналежності. Фракція прийняла рішення виключити Лероса за його виступ в парламенті з критикою Зеленського.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,