Британська розвідка назвала найближчу ціль російського наступу на Донбасі

Британська розвідка назвала найближчу ціль російського наступу на Донбасі

На Донбасі українські сили продовжують відбивати спроби Росії штурмувати Вуглегірську електростанцію.

Російська артилерія, як і раніше, зосереджена в районах навколо міст Краматорськ і Сіверськ. Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, голова Миколаївської ОВА Віталій Кім заявив, що російські війська застосували сім зенітно-ракетних комплексів для ураження об’єктів інфраструктури, енергетичних об’єктів та складських приміщень.

За даними британської розвідки, Росія збільшила використання ракет ППО як допоміжний засіб для наземних атак через гостру нестачу спеціалізованих ракет для наземних атак. Росія розгорнула стратегічні системи ППО С-300 та С-400, призначені для знищення літаків та ракет на великих відстанях, недалеко від України від початку вторгнення.

Ця зброя має відносно невеликі боєголовки, які призначені для знищення літаків. Вони можуть становити значну загрозу військам у відкритих та легких будинках, але навряд чи проникнуть через укріплені конструкції, йдеться у повідомленні Міноборони Британії.

«Існує висока ймовірність того, що ця зброя не потрапить до намічених цілей і призведе до жертв серед цивільного населення, тому що ракети не оптимізовані для цієї ролі, а їхні екіпажі мало підготовлені для таких місій», — наголошується у звіті.

Поділитись