Арестович: «Росія програла війну, але у Кремлі гадають, як підготувати до цього населення»

Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович переконаний, що Росія вже програла війну і зараз вирішують, як підготувати до цього населення.

Про це він сказав в інтерв’ю Марку Фейгіну.

Арестович припускає, що росіян переконуватимуть, що РФ нібито вирішила не змагатися з НАТО, щоб не доводити до ядерної війни.

«На другий день після затоплення крейсера «Москва», тобто на 51-у добу російського вторгнення в Україну, ми можемо говорити, що війну Росія програла. Питання зараз в оформленні поразки путіна», – передає його слова «Обозреватель».

За спостереженнями радника голови ОП, командування знову знизило досягнення цілей спецоперації в Україні — це відбувається після кожного провалу росіян.

«Що лишається путіну? Завдати тактичного ядерного удару? Після цього Заходу доведеться домовлятися з Китаєм про усунення маніяка, який тримає весь світ у заручниках. Тому тут глухий кут. Ще один варіант: програти НАТО, а не українцям, бо це для Росії страшна ганьба. Для цього путіну потрібна постійна ескалація та прямі зіткнення з НАТО, щоб можна було сказати своєму народу: ви ж не хочете війни з НАТО?», — пояснив Арестович.

Путін, на його думку, зможе пояснити росіянам, що він зупинив криваву вакханалію, загрозу ядерної війни, а НАТО та розумні політики натиснули на українців та припинили війну.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,