ЗМІ назвали можливу причину масової госпіталізації в Індії

ЗМІ назвали можливу причину масової госпіталізації в Індії

Медичні експерти, які вивчають причини спалаху невідомої хвороби в Індії, в результаті якої вже постраждали понад 400 осіб і одна людина померла, може стати отруєння хлорорганічними речовинами.

Про це повідомляють видання India Today і The News Minute.

За даними India Today, таку версію агентству PTI озвучили експерти провідних наукових установ країни, які взяли аналізи у хворих. Експерти додали, що їм необхідно більше часу для вивчення аналізів крові всіх груп пацієнтів.

The News Minute передає, що цю версію агентству підтвердив високопоставлений чиновник Департаменту медицини та охорони здоров’я країни. У виданні також пояснили, що хлорорганічні речовини в Індії застосовують для боротьби з комарами і в сільському господарстві.

На початку грудня в індійському місті ЕЛУР (штат Андхра-Прадеш) до медиків з симптомами невідомої хвороби звернулися понад 300 осіб. Один місцевий житель помер, ще 315 осіб були госпіталізовані з запамороченням, головним болем, нудотою.

За даними індійських ЗМІ, до теперішнього часу з аналогічними симптомами був поміщений в стаціонар 171 осіб, ще 17 осіб з більш важкими симптомами госпіталізували до лікарень. З лікарень виписалися – 263 людини. Всі пацієнти здали тест на Коронавірусну інфекцію і отримали негативні результати.

Поділитись