Виробник косметики Johnson & Johnson’s виплатить компенсацію чоловіку

Виробник косметики Johnson & Johnson’s виплатить компенсацію чоловіку

Світовий виробник гігієнічних та косметичних засобів Johnson & Johnson’s виплатить компенсацію у майже 19 мільйонів доларів через присипку, яка викликала рак. Таке рішення ухвалив суд у Каліфорнії.

Про це пише Reuters.

Так, Johnson & Johnson’s має виплатити компенсацію 24-річному Еморі Ернандесу Валадесу, в якого розвинулася мезотеліома.

Зазначається, що чоловік подав до суду на компанію минулого року. У своєму позові він заявив, що захворів на невиліковну хворобу через дитячу присипку J&J, якою користувався з дитинства.

Присяжні встановили, що Ернандес має право на компенсацію за пережиті біль і страждання.

Втім, вони відмовилися присудити штрафну компенсацію компанії.

Віце-президент J&J із судових розглядів Ерік Хаас заявив, що компанія оскаржить вирок, назвавши його «несумісним із незалежними науковими оцінками, які підтверджують, що дитяча присипка Johnson безпечна, не містить азбесту та не викликає раку».

Адвокати J&J зазначили, що немає жодних доказів того, що хвороба в Ернандеса виникла через азбест, який міститься в присипці. Також, за їхніми словами, немає доказів й того, що Ернандес коли-небудь піддавався впливу забрудненого тальку. 

Потерпілий у свою чергу сказав, що він уникав би тальку J&J, якби його попередили, що він містить азбест.

Слід зауважити, що 24-річний Еморі не єдиний, хто звернувся до суду. Разом із ним ще десятки тисяч позивачів стверджують, що дитяча присипка J&J та інші продукти з тальком іноді містять азбест і викликають рак яєчників і мезотеліому.

J&J ці обвинувачення заперечує і запевняє, що її продукти з тальку безпечні та не містять азбесту, який пов’язують з мезотеліомою.

Більшість судових процесів проти компанії було припинено під час процедури банкрутства, але судовий процес над Ернандесом дозволили продовжити, оскільки він мав прожити лише короткий час.

Форма мезотеліоми Ернандеса надзвичайно рідкісна, що робить його справу відмінною від переважної більшості справ, які розглядаються проти J&J.

Поділитись