Вчені назвали приховані симптоми COVID-19

Вчені назвали приховані симптоми COVID-19

Професор Університету Джорджа Мейсона в США, доктор біологічних наук Анча Баранова назвала неочевидні симптоми зараження коронавірусів, за якими можна визначити наявність інфекції при відсутності більш явних ознак.


За її словами, в якості таких симптомів виступає скорочення обсягу легень і погіршення функції нирок. Баранова розповіла, що COVID-19 переносять без симптомів в основному молоді люди, при тому вірус у них виявляють випадково при обстеженні на інші захворювання.

“Наприклад, потрібно було перевірити підшлункову залозу і йому зробили комп’ютерну томографію, а виявилося, що у людини ураження легень. Це все можна було б встановити і без томографії, якщо за допомогою стереометрії контролювати розмір легенів”, – наводять слова Баранової ЗМІ.

Вона підкреслила, що в разі раптового зменшення розміру легких мова, швидше за все, йде про інфікування коронавірусом. Спеціаліст додала, що погіршення функції нирок також, швидше за все, свідчить про наявність в організмі COVID-19. Для проведення діагностики слід здати аналіз крові.

Поділитись