В Україні медикам стало погано після вакцинації від COVID-19

В Україні медпрацівники відчули себе недобре після вакцинації індійським препаратом проти коронавируса Covieshield / AstraZeneca.


Інцидент стався в Одесі. Як повідомила директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олена Якименко, після вакцинації 60 співробітників медичних установ міста 22 з них відчули підвищення температури — від 37,2 до 38,5 градуса.
Всього в списку громадян, які виявили бажання вакцинуватися в числі перших, було близько тисячі чоловік, в тому числі — 496 медиків, які працюють в стаціонарах лікарень, де проходять лікування пацієнти з COVID-19. Однак в подальшому частину бажаючих відмовилася від вакцинації.

За словами Олени Якименко, спочатку очікувалося надходження в місто вакцини Pfizer, але в результаті було отримано індійський аналог AstraZeneca — Covishield, після чого люди стали відмовлятися від щеплення.

Вакцинація в Україні почалася 24 лютого. Першим вакцину отримав лікар-реаніматолог Євген Горенко, що працює в COVID-відділенні Черкаської обласної лікарні. Станом на 1 березня даної вакциною були зроблені щеплення більше 3 тисяч українців.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...