United Airlines почала доставку вакцини Pfizer від COVID на склади в США і ЄС

Американська авіакомпанія United Airlines почала доставку вакцин від COVID-19 виробництва компанії Pfizer на склади в США і Європі. Про це 28 листопада повідомила газета The Wall Street Journal.

За даними видання, перевізник здійснює поставки вакцини чартерними вантажними рейсами на склади в штаті Мічиган, а також в Бельгії. Надалі планується здійснювати поставки в штат Вісконсин і в Німеччину.

Для здійснення поставок авіакомпанія отримала від Федерального авіаційного управління США дозвіл на перевезення 6,8 т сухого льоду, що в п’ять разів перевищує передбачену законом норму. Відзначається, що це необхідно для підтримки на борту низьку температуру, при якій можна безпечно зберігати вакцину.

Раніше, 27 листопада, президент США Дональд Трамп заявив, що поставки вакцини від коронавируса в Сполучених Штатах почнуться на наступному тижні.

Раніше фармакологічні компанії BioNTech і Pfizer оголосили, що фінальні випробування розробленої ними вакцини показали її ефективність на 95%. Крім того компанія Moderna оголосила про завершення третьої фази випробувань своєї вакцини.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,