Україна запропонувала новий план вакцинації від коронавірусу

Міністерство охорони здоров’я України представило оновлений план по вакцинації громадян від коронавірусу.

Він був опублікований на сторінці глави відомства Максима Степанова в Facebook.

За словами міністра, влада планує за 2021-2022 рік вакціонувати до 50% жителів України. Сама кампанія пройде в п’ять етапів, проте їх терміни можуть змінюватися через поставки препарату.

«Будуть організовані мобільні бригади імунізації, а також тимчасові центри вакцинації на прикладі Італії та Німеччини», — зазначив Степанов.

Перший етап вакцинації в Україні почнеться в січні. Вакцину отримають 335 тисяч осіб з «критичним ризиком зараження»: лікарі в «червоних зонах», військові та співробітники будинків престарілих. На другому етапі препаратом будуть забезпечені громадяни з «надзвичайно високою» можливістю захворіти: залишилися лікарі, люди старше 80 років, соціальні працівники — всього 2,3 мільйона чоловік.

Третіми в пріоритеті на вакцинацію виявилися пенсіонери від 65 років, співробітники спецслужб, поліцейські і педагоги (7,2 мільйона чоловік), на четвертому місці пенсіонери від 60 років, громадяни від 18 до 59 років з супутніми захворюваннями, ув’язнені, а також українці, « проживають на окупованих територіях »(11 мільйонів). Всі інші громадяни будуть щеплені на п’ятому етапі (19 мільйонів).

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,