У Британії до квітня через «Омікрон» можуть померти майже 75 тисяч людей

Вплив штаму коронавірусу «Омікрон» протягом пандемії змоделювали вчені з Лондонської школи гігієни та тропічної медицини (LSHTM) у доповіді уряду Великобританії.

Про це 12 грудня повідомляє The Guardian. За даними вчених, у разі оптимістичного варіанта розвитку ситуації до квітня в Англії від COVID-19 можуть загинути 24,7 тис. осіб, у разі песимістичного – 74,8 тис.

Також зазначається, що, на думку експертів, якщо не буде вжито додаткових заходів обмежень, різновид коронавірусу «Омікрон» стане причиною нової хвилі циркуляції SARS-CoV-2, що сприятиме частішим госпіталізаціям.

Крім того, зазначається, що за оптимістичного сценарію очікується висока імунна відповідь у громадян країни та ефективність бустерних щеплень, і тоді в період до 30 квітня можуть бути госпіталізовані 175 тис. пацієнтів та ще 24,7 тис. — можуть померти від нового захворювання.

При цьому за песимістичного сценарію передбачається низька імунна відповідь у жителів Британії і тоді, якщо не вжити додаткових заходів, як вважають учені, буде госпіталізовано 492 тис. осіб і 74,8 тис. пацієнтів може померти від COVID-19.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , , ,