Третій лідер в Латинській Америці отримав позитивні тести на Covid-19

Третій лідер в Латинській Америці отримав позитивні тести на Covid-19

Тимчасовий президент Болівії Жаніна Аньєс стала третім латиноамериканським лідером, яка отримала позитивні результати на коронавірус, оскільки кілька членів її кабінету також підтвердили інфекції.


Аньєс оголосила в Twitter, що заразилася вірусом, і що вона буде в карантині протягом 14 днів. Її повідомлення надійшло після того, як президент Бразилії Джаїр Болсонару та президент Гондурасу Хуан Орландо Ернандес також оголосили, що заражені ковідом-19.

“Разом з усією моєю командою ми весь цей час працювали для болівійських сімей. І оскільки минулого тижня багато з них пройшли позитивний результат на коронавірус, у мене був тест, а також позитивний. Я буду в карантині близько 14 днів, потім зроблю ще один тест», – сказала вона у відео, розміщеному на своєму офіційному акаунті у Twitter.

У Венесуелі Діосдадо Кабелло, який вважається другим командувачем країни, також заявив у четвер, що отримав позитивний тест.

Епіцентр пандемії перемістився до Латинської Америки наприкінці травня, і вірус швидко поширився по регіону. Бразилія та Мексика повідомили про особливо високу кількість випадків та випадків смерті. У Бразилії більше 1,7 мільйонів випадків і понад 69 000 смертей.

Поділитись