США встановили новий антирекорд по COVID-19

Число підтверджених випадків зараження новим коронавірусів в США за добу перевищила максимально високий з початку пандемії рівень — 154,5 тис., повідомила телекомпанія CNN.


За відомостями американського університету, який веде підрахунки на основі інформації міжнародних організацій, федеральних і місцевих властей, 13 листопада в Сполучених Штатах було виявлено понад 154,5 тис. Випадків зараження новим коронавірусів. Попередній антирекорд був встановлений 12 листопада. Тоді було підтверджено близько 153,5 тис. випадків інфікування.

Як повідомляється, Каліфорнія стала другим після Техасі американським штатом, в якому число випадків зараження коронавірусів перевищило 1 млн За інформацією університету, всього в США зафіксовано понад 10,7 млн ​​випадків зараження коронавірусів, число померлих перевищило 244 тис. осіб. За обома показниками США займають перше місце в світі.

Нагадаємо, 9 листопада кількість виявлених випадків коронавируса в США перевищило 10 млн Минулої суботи США оновили рекорд по числу виявлених випадків коронавируса за добу — 126 тис. 480. Колишній рекорд був встановлений в США днем ​​раніше, коли за добу було зафіксовано 121 тис. 888 випадків захворювання.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,