Польські інструктори представили українцям алгоритм надання домедичної допомоги MARCH

Польські інструктори представили українцям алгоритм надання домедичної допомоги MARCH

У Національній академії внутрішніх справ України пройшли спільні навчання з надання домедичної допомоги за участі польських інструкторів з тактичної медицини.

Команда гуманітарної та медичної допомоги ZPHM Республіки Польща обмінялася з українськими лікарями досвідом допомоги пораненим. Після закінчення чотириденного навчання усі учасники отримають відповідні сертифікати.

Про це йдеться на сайті МВС.

За словами заступника керівника відділу гуманітарної і медичної допомоги канцелярії прем’єр-міністра Польщі Славоміра Буткевіча, польські колеги хочуть поділитися теоретичними і практичними знаннями з протоколу MARCHE, аби українські бійці могли використати їх у бойових умовах.

Директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації МВС України Анатолій Смик в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів:

«Польська сторона дуже швидко відреагувала на запрошення України. Це вже не перше навчання, за участю польських фахівців. Вони привезли з собою певне обладнання, а саме манекени-тренажери для відпрацювання навичок надання невідкладної допомоги. Це тампонування рани, серцево-легенева реанімація та інше».

Поділитись