Названі приховані симптоми вірусу COVID-19

Названі приховані симптоми вірусу COVID-19

Крім кашлю, температури і втоми у підступної хвороби з’явилися інші прояви.

Люди сидять у вимушеній самоізоляції і вибираються на вулицю лише зрідка, по гострій необхідності – купити продукти або сходити до лікаря. Ряд симптомів, що виникають у хворих COVID-19, вже описаний, а ось деякі тільки продовжують виявляти.

Основні симптоми коронавірусу:

сильна слабкість;
тяжкість в диханні, біль в легенях, грудних залоз
висока температура тіла;
біль в горлі;
кашель з мокротою;
нагноєння в очах.

Нові симптоми коронавірусу:

Біль, різь в животі

В авторитетному британському журналі BMJ з’явилася стаття, в якій стверджувалося, що у хворих китайської інфекцією був сильно вражений кишечник. Крім того, інші вчені відзначили, що коронавірус знаходили навіть в калі інфікованих.

Експерти відзначають, що кишечник перестає працювати нормально через ендотоксинів, які утворюються і скупчуються в організмі в результаті захворювання вірусом. Їх виводять спеціальними препаратами і прийомом великої кількості рідини.

Лікар Розена Еллін-Хан говорила, що ознакою інфікування COVID-19 може бути різкий біль в животі.

Втрата нюху

Ще одним імовірним ознакою захворювання може стати втрата нюху, вважають експерти з Південної Австралії. Коронавірус набагато сильніше позначається на слизовій оболонці – вона сильно набрякає і провокує розвиток аносмія – втрати нюху. Цей симптом був у кожного третього зараженого жителя Південної Кореї.

У разі прояву перших ознак вірусу лікарі просять самоізолюватись, зателефонувати на гарячу лінію по коронавірус і викликати фахівця. Після до пацієнта приїде швидка, медики візьмуть мазки і аналіз крові.

Поділитись