В Україні лікарі назвали нові симптоми коронавірусу

В Україні лікарі назвали нові симптоми коронавірусу

Лікар і телеведучий Євген Комаровський в інтерв’ю ЗМІ назвав головну дивину коронавірусу, яка його найбільше лякає.

Фахівець розповів, що постійно стикається з ситуацією, коли у людей з явними симптомами тести показують негативний результат. У той же час у пацієнтів і знайомих Комаровського часто виявляється високий рівень антитіл, при тому, що у них не було ніяких симптомів захворювання. Більш того, в іншій лабораторії вони отримують протилежний результат.

«Ось це питання мене хвилює набагато більше, ніж кількість антитіл в організмі тих, що перехворіли», – зауважив лікар. Він пов’язав цю дивину з недостатньо високою якістю тестів.

Раніше доктор Комаровський назвав простий спосіб діагностування зараження коронавірусом. Він вказав, що при COVID-19 нежиті практично немає, а нюх все одно відсутній. Причина, за його словами, криється в тому, що вірус вражає особливі клітини, які підтримують нейрони, що відповідають за сприйняття смаку і запаху. Лікар запропонував визначати наявність коронавірусу у людей в такий спосіб: потерти ганчірку часником і питати щоранку у всіх присутніх з температурою, чим вона пахне. «Якщо розрізняє запах, то слава богу, банальне ГРВІ, пішли вчитися або працювати, якщо немає – відправляємо додому», – додав Комаровський.

Поділитись