Дитячі лікарні США переповнилися через спалах вірусу дихальних шляхів

Дитячі лікарні США переповнилися через спалах вірусу дихальних шляхів

Дитячі лікарні США переповнилися через спалах вірусу дихальних шляхів — респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ).

Про це заявило видання The Hill. Зазначається, що медична установа штату Коннектикут у Хартфорді працює на межі можливостей через велику кількість пацієнтів, лікарі ведуть переговори з Національною гвардією та федеральним агентством з надзвичайних ситуацій (FEMA) про те, щоб розмістити вуличний намет для прийому хворих.

Лікар Хуан Саласар, головний лікар дитячого медичного центру Коннектикуту, повідомив, що у відділеннях не вистачає ліжок реанімації, оскільки вони зазвичай бувають не потрібні, на відміну від дорослих палат.

Він додав, що кількість випадків інфекції дихальних шляхів почала збільшуватися з початку вересня у геометричній прогресії, чого не відбувалося раніше.

До дитячої лікарні Нью-Хейвена у відділення невідкладної допомоги за тиждень надійшло вдвічі більше хворих, кількість збільшилася з 57 до 106. Щодня до медичного закладу надходить до 30 дітей із респіраторно-синцитіальним вірусом. При цьому у відділення для хворих на коронавірус надходить не більше трьох неповнолітніх.

У серпні влада штату Техас зареєструвала перший у США випадок смерті пацієнта від віспи мавп. Померлим виявився літній житель столичного округу Харріс. Уточнюється, що в чоловіка був ослаблений імунітет.

Поділитись