Число хворих на COVID-19 в Індії перевищило мільйон осіб

Число хворих на COVID-19 в Індії перевищило мільйон осіб

В Індії кількість осіб, у яких був діагностований коронавірус, перевищило позначку 1 млн, свідчать дані на сайті міністерства охорони здоров’я і сімейного благополуччя країни.

Всього, за оцінками МОЗ, заразилися 1 003 832 людини. Найбільше хворих було виявлено в штаті Махараштра (284 281), ще 156 369 випадків зафіксовано в штаті Тамілнад і 118 645 – в Делі. МОЗ уточнює, що в цю кількість тих, що заразилися включені також представники інших країн, які заразилися на території Індії.

Трохи менше третини від усієї кількості хворих – 342 473 особи – зараз проходять лікування. Також від інфекції в країні померли 25 602 особи.

За даними Університету Джонса Хопкінса, за кількістю заражених Індія знаходиться на третьому місці в світі. На цю позицію вона вийшла 6 липня, змістивши Росію, коли число заражених в країні наблизилося до 700 тис. Зараз Індію обганяють тільки Бразилія з 2 млн заражень і США, де зафіксовано 3,5 млн хворих людей.

Активне зростання кількості заражених в Індії почалося в травні і триває до цих пір. У зв’язку з цим деякі місцеві влади змушені були ввести карантин. Так, тижневий карантин був введений в Бангалорі з 14 липня, в штаті Біхар карантин триватиме два тижні, а в штаті Уттар-Прадеш влада почала вводити суворі обмеження по вихідним, які триватимуть до кінця липня, передає АР. В інших штатах діє практика введення обмежень на більш дрібних територіях для стримування поширення вірусу, які можуть покривати територію в кілька будинків.

Поділитись