В Киеве застройщик опять обманул граждан

В Киеве застройщик опять обманул граждан

В апреле 2015 года решением Киевской городской государственной администрации был создан Центр мониторинга застройки города, через сайт  которого (www.mkk.kga.gov.ua) муниципальная власть информирует киевлян о законных и незаконных строительных объектах столицы. При этом, законные обозначаются зеленым маркером, незаконные – красным.

Парадоксальность ситуации в том, что строительный объект Жилищный комплекс «Шевченковский квартал» на указанном информационном ресурсе обозначен как «законное строительство». Поверив информации киевской власти, свыше 500 украинцев приобрели недвижимость в этом комплексе, строительство которого остановлено, а разрешительная документация отсутствует. В добавок ко всему, имеется ряд судебных решений не только о незаконности стройки, но и о сносе объекта.

Трудно поверить, но на сайте Центра мониторинга застройки города ЖК «Шевченковский квартал» продолжает сверкать зеленым маркером, заставляя все новых и новых доверчивых киявлян вкладывать средства в объект, который врядли когда-нибудь будет легализован либо достроен.

Пытаясь исправить ситуацию, обманутые кивляне обращаются за помощью к мэру. Ну а для тех, кто только собирается приобрести столичную недвижимость в домах, которые еще не сданы в эксплуатацию, эта информация также не будет лишней.

Также открытым остается вопрос: кто и с какой целью в такой способ подставляет действующего градоначальника Виталия Кличко?

 

Дарья Волынец    

 

 

Київському міському голові, Голові КМДА

Кличку В.В.

Шановний Віталію Володимировичу!

Довіряючи Вам як законно обраному нами меру столиці України, а  також інформації, розміщеній на сайті Міжвідомчого центру моніторингу забудови міста Києва www.mkk.kga.gov.ua (офіційний ресурс КМДА), у 2014-2018 роках сотні киян інвестували кошти у придбання квартир у Житловому комплексі «Шевченківський квартал», спорудження якого зупинено.

Протягом декількох років на вказаному інтернет-сайті об’єкт ЖК «Шевченківський квартал» позначається як «Законне будівництво», що абсолютно не відповідає дійсності: документально підтверджено, що з 2014 року і по цей день спорудження усього об’єкту ЖК «Шевченківський квартал» та реалізація нерухомості в ньому є незаконними. Вказане засвідчують не лише матеріали кримінальних проваджень (№12014100100004620), а і низка судових рішень.

Таким чином, інформаційний сайт, який перебуває у сфері відповідальності Київської влади, поширив та продовжує поширювати недостовірну інформацію про ЖК «Шевченківський квартал». Внаслідок цього сотні киян стали та продовжують ставати жертвами дезінформації столичних чиновників та  недобросовісного забудовника.

Більш того, за адресою: м. Київ, вул. Руданського, 4-б продовжує безперешкодно функціонувати відділ продажу вказаного житлового комплексу, незаконно реалізовуючи «віртуальну нерухомість» ошуканим українцям.  

Ми вважаємо, що враховуючи викладені обставини, добудова та введення ЖК «Шевченківський квартал» – справа Вашої честі та особистої відповідальності перед ошуканими українцями, яких інформаційний ресурс КМДА ввів в оману.

Просимо врахувати, що через поширення інформаційним сайтом www.mkk.kga.gov.ua недостовірної інформації про ЖК «Шевченківський квартал» без даху над головою та засобів до подальшого існування залишилися не лише воїни АТО, а і вимушені переселенці та низка інших незахищених категорій українців – більшість з яких підтримали Вас на виборах мера Києва. Тому нам особливо прикро, що відповідальні керівники КМДА наполегливо переконують ошуканих киян створити кооператив з функціями забудовника, який візьме добудову ЖК «Шевченківський квартал» за кошти знедолених інвесторів, які повірили офіційній інформації Київської влади щодо законності цього об’єкту. 

Враховуючи це, просимо Вас вирішити питання якнайшвидшої добудови, легалізації і введення в експлуатацію Житлового комплексу «Шевченківський квартал» та не допустити стягнення додаткових коштів на ці потреби з ошуканих киян – інвесторів цього об’єкту, які Вам повірили.

Також просимо вжити вичерпних заходів для того, щоб офіційні інформаційні ресурси київської влади доводили до відома населення лише перевірену інформацію, яка відповідає дійсності.

 

З повагою,

 

Група інвесторів ЖК Шевченківський квартал (усього 49 осіб)

письмовий варіант звернення надіслано поштою до КМДА  

Поділитись