Українці платитимуть податки по-новому

Українці платитимуть податки по-новому

Державна казначейська служба України встановила перехідний період для запуску централізованої моделі зарахування податків, зборів та інших обов’язкових платежів у державний і місцеві бюджети до 11 вересня 2018 року.

«Граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчується 10 вересня», – повідомляється на сайті Держказначейства.

Відзначається, що старі бюджетні рахунки для сплати податків, зборів та інших платежів на балансі головних управлінь казначейства в областях і м. Києві діятимуть до 11 вересня, після чого будуть закриті, а кошти повертатимуться платникам. Одночасно в Держказначействі поінформували, що з 2 липня вже функціонують нові рахунки для сплати податків, зборів та інших платежів до державного та місцевих бюджетів, відкриті на балансі центрального апарату казначейства (МФО – 899998).

Як передає golos.ua, щоб уникнути недоїмки та податкового боргу в Держказначействі рекомендували сплачувати податки та інші платежі до бюджетів на нові рахунки, реквізити яких розміщені на веб-сторінках казначейства та його управлінь.

Поділитись