На Кіровоградщині відкрили завод iз виробництва комбiкормiв

На Кіровоградщині відкрили завод iз виробництва комбiкормiв

На територiї Великосеверинiвської об’єднаної територiальної громади Кiровоградського району ввели в експлуатацiю завод iз виробництва комбiкормiв i концентратiв ТОВ “ДАБЛ-ДЕККЕР”.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА,  будiвництво заводу розпочали у вереснi 2016 року на пустирi. Сума iнвестицiй у спорудження комплексу та устаткування становила 1 мільйон 350 тисяч євро.

Пiдприємство спецiалiзується на виготовленнi комбiкормiв i концентратiв європейської якостi iз сировини, що вирощується на Кiровоградщинi. За словами директора пiдприємства Владислава Шарова, потужнiсть становить 15 тонн на годину. При потребi завод має можливiсть нарощувати потужностi i працювати у кiлька змiн. Виготовленi корми реалізовуватимуть на Кiровоградщинi та в iнших регiонах держави, а також експортуватимуть в iншi країни, уже є домовленостi про вихiд на Близькосхiдний ринок.

На заводi створили 15 нових робочих мiсць. Заробiтна плата робiтника у середньому становить понад 10 тисяч гривень. Пiдприємство уже готове iз тестового режиму перейти у виробничий.

Поділитись