Заява Таїсії Повалій про Крим спантеличила як росіян, так і українців

Заява Таїсії Повалій про Крим спантеличила як росіян, так і українців

Українська співачка Таїсія Повалій опублікувала на своїй сторінці в мережі мікроблогів Instagram запис про Крим, яка обурила і росіян, і українців.

Як стало відомо, зірка української естради планувала відзначити своє 55-річчя великим концертом у палаці мистецтв “Україна” в Києві, проте адміністрація установи відмовила їй, мотивуючи це тим, що дотримується державної політики, а всі плани Повалій щодо її виступу є провокацією. Про це пише nation-news.ru.

Після події співачка досить емоційно відреагувала на ситуацію, опублікувавши в Instagram пост в стилі “задовбали”. За словами співачки, в Криму вона концертів не давала і не вітала жителів півострова зі святами, більш того, останні п’ять років Україна є її постійним місцем проживання.

На пост співачки відреагувала і українська аудиторія, і російська, докоривши автора запису в нещирості. Так, наприклад, російська аудиторія нагадала Повалій, що Крим є частиною Росії, де вона і виступала, проте засумнівалася в тому, що жителі півострова будуть раді її візиту після цих слів про регіон.

Українські ж передплатники дорікнули співачку в тому, про Україну вона згадала тільки напередодні дня народження, оскільки в цій країні вона в основному і не виступала, а більша частина її концертів припадала на Росію, що і створило враження про життя Повалій в Росії.

Фото Інстаграм.

Поділитись