Влад Яма розповів про конфлікти з дружиною

Влад Яма розповів про конфлікти з дружиною

Український хореограф Влад Яма зізнався, що в умовах карантинних обмежень та щоденного перебування вдома, у них з коханою дружиною інколи виникають конфлікти.

Під час свого інтерв’ю для видання “Факти” танцюрист розповів деякі подробиці сімейних буднів. Звісно, подружжя та їх маленький син Леон продовжують займатися тренуванням та танцями, а ще знаходять час для ніжних фотосесій.

За словами Владислава, попри те, що у закоханих досить непрості характери, їм вдалося притертися один до одного за тринадцять років шлюбу. Коли між подружжям виникає конфлікт, Владислав та Лілія просто розходяться по різних кімнатах не деякий час, доки не охолонуть.

“Наприклад, я став набагато частіше, ніж раніше гикати. Кілька разів бувало, що не міг заспокоїтися по 30-40 хвилин. І, зрозуміло, Лілю це починало дратувати. Іноді мені не вистачає вільного простору — треба було щось зробити на кухні, а там вже Ліля і важко розминутися.”

Яма поспішив зауважити, що період стосунків, коли кожен міг показати свій характер — давно пройшов.

Крім того, Владислав зазначив, що самоізоляція для них стала чудовим випробуванням, яке зміцнило їх стосунки та дало зрозуміти, що вони з Ліліаною є однією командою.

Поділитись