У сім’ї Алека Болдуїна вкрали кота

У сім’ї Алека Болдуїна вкрали кота

Дружина американського актора Алека Болдуїна, який випадково застрелив оператора на зйомках вестерну Rust, оголосила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram про зникнення кота.

Як написала у вівторок, 2 листопада, Хіларія Болдуїн, стурбоване сімейство не може знайти кота Еміліо. Вона зазначила, що вихованець мікрочіпований, але він не має нашийника. Вона попросила принести кота додому, якщо хтось його побачить. Як пише TMZ, подружжя Болдуїнов купило бенгальського кота для своєї семирічної дочки Кармен у квітні.

За кілька годин дружина актора повідомила, що кіт знайшовся. За її словами, у тварини зламана лапа. Хіларія подякувала всім, хто брав участь у пошуках.

22 жовтня стало відомо, що під час зйомки однієї зі сцен вестерну американський актор вистрілив із пістолета, який мав бути заряджений холостими патронами.

27 жовтня продюсери фільму «Іржа» розпочали власне розслідування смерті оператора Галини Хатчінс. Акторам та іншим членам знімальної групи було направлено листа, в якому йдеться, що для розгляду були найняті юристи, які самі вирішуватимуть, з ким із учасників проекту проводити інтерв’ю та які висновки робитимуть за підсумками розслідування. Крім того, продюсери кінострічки заявили про готовність співпрацювати із владою.

Поділитись