Телеведуча порівняла повних людей з мерцями і пішла з професії

Телеведуча порівняла повних людей з мерцями і пішла з професії

Єгипетська телеведуча Ріхам Саїд (Reham Saeed) відмовилася працювати в журналістиці після того, як її висловлювання про повних людей викликали шквал критики.

Про це пише Gulf News. Обурення глядачів викликали вимовлені Саїд слова в ефірі передачі «Молоді дівчата» на місцевому приватному телеканалі Al Hayat. «Повні люди схожі на трупи. Вони обтяжують свою сім’ю і державу», – заявила Саїд. Вона додала, що дівчата в Абай (традиційне арабське жіноче плаття з рукавами без пояса), яким складно ходити через повноту, виглядають некрасиво. «Так ви втрачаєте частину своєї жіночності», – сказала ведуча.

Інцидентом зайнявся єгипетський медіарегулятор, куди подала скаргу національна Рада жінок. Представники відомства оголосили про те, що проведуть бесіду з Саїд. Крім того, справа телеведучої буде розглянуто в суді. Перше слухання заплановано на 14 жовтня.

Телеканал Al Hayat відсторонив журналістку від роботи до закінчення розглядів. Саїд публічно вибачилася перед всіма, кого образила, і сказала, що не хотіла нікого образити. «Проти мене розгорнута ціла кампанія. Тому я йду з індустрії. Прийшов час відпочити і подбати про дітей», – резюмувала вона.

Поділитись