Слава Камінська зізналася, що була жертвою домашнього насильства

Слава Камінська зізналася, що була жертвою домашнього насильства

Українська співачка, учасниця популярного гурту “НеАнгели” Слава Камінська поділилася своєю думкою щодо скандалу, який виник навколо висловлень Регіни Тодоренко з приводу домашнього насильства.

Слава також зізналася, що колись сама потерпала від насильства, пише LIFESTYLE.

Вже декілька днів триває скандал Регіна Тодоренко потрапила в скандал через висловлювання про домашнє насильство: деталі навколо Регіни Тодоренко та її коментарів щодо домашнього насильства. Незважаючи на те, що дівчина публічно розкаялася та попросила вибачення за свої слова, її все ще звинувачують у сказаному. Зіркові колеги Регіни також долучилися до обговорення цієї ситуації, їхні думки розділилися. Слава Камінська на особистій інстаграм-сторінці опублікувала допис, у якому згадала цей випадок, а також зізналася, що колись сама була жертвою насильства.

Слава зазначила, що в мережі вже декілька днів звинувачують Регіну Тодоренко за її некоректні висловлювання на тему домашнього насильства і цим самим виникає публічне насильство проти неї в пошуках істини.

Співачка каже, що знає про проблему насильства не з чуток, бо колись дозволяла ображати себе.

– Сьогодні розумію, що це був мій свідомий вибір і я могла цього не дозволити, підучи після першого натяку на удар, – зізналася артистка.

Поділитись