Сценарист “Форсажу” пояснив, чому трюки виглядають неправдоподібно

Сценарист “Форсажу” пояснив, чому трюки виглядають неправдоподібно

Сценарист Кріс Морган, що працював над усіма частинами серії фільмів “Форсаж”, пояснив, чому трюки у цих стрічках виглядають неправдоподібно та порушують закони фізики.

“У роботі у мене є одне внутрішнє правило. Я великий шанувальник екшен-фільмів і, до речі, люблю фізику. Моє особисте обмеження – ми можемо обійти закони фізики, але не повинні їх ламати безповоротно. Як це визначити? Я вважаю так: чи відбувається під час перегляду, під час екшен-сцени, щось настільки фізично неможливе або абсурдне, що порушує віру глядача в те, що відбувається на екрані? Через що несподівано ти не можеш отримувати задоволення від фільму і тебе не хвилює доля персонажів “, – каже Морган.

Вже відбулася прем’єра фільму “Форсаж: Хоббс і Шоу” режисера Девіда Літча. Люк Хоббс та Декарт Шоу не подобаються один одному. Люк — американський спецагент, що любить спорт та здорову їжу. Декарт — британський піжон, працює у розвідці – надає перевагу дорогим костюмам та автівкам. Їхнім родинам загрожує небезпека. Агенти вимушені працювати в команді заради захисту найдорожчого, за сюжетом. Головні ролі виконали Джейсон Стейтем, Двейн “Скала” Джонсон та Геллен Міррен, пише gazeta.ua.

Поділитись