Українська співачка Санта Димопулос поділилася в своєму Instagram блозі глибокими роздумами про негативні наслідки постійного інформаційного потоку. Вчені стверджують,що фізично здорова середньовічний людина, що має в голові стільки ж інформації, скільки сучасна 8-річна дитина, зійшла би з розуму від її надлишку.
Цей факт в черговий раз свідчить про те,що кількість споживаних людиною даних збільшується, причому стрімко, передає Clutch.
Добре це чи погано? Позитивна сторона очевидна — економія часу, розширення кругозору, технічний прогрес. Але хотілося б поговорити про негативні сторони постійного інформаційного потоку і те, в яких людей він перетворює нас.
Щодня інтернет підкидає нам фото-відео-текст про успішних жінок:
Ось щаслива дружина і мати чотирьох дітей..
А ось успішна бізнес-леді.
А ось безтурботна тусовщиця..
А он там чемпіонка світу з складного виду спорту.
Популярний письменник! Громадський діяч!
Фатальна жінка!
Борець за права!
Самотня вовчиця!
Царівна-лебідь!
Дівчинка – стрибунець!
Владна левиця!
Природно, кожна жінка, яка регулярно користується соцмережами хоче приміряти на себе образ кожної з них. Але, ці взаємовиключні життєві позиції тільки змушують відчувати себе незадоволеними. Так, бізнес-леді страждає із-за того, що вона не тусується кожен день. Мати чотирьох дітей від того, що не знаходить часу для спорту.
Але вихід існує. І тут два складних варіанти вирішення цієї проблеми.
Варіант 1
При виборі рольової моделі:
1. Визначитися в пріоритетах.
2. Фільтрувати інформацію і розуміти, що не все виглядає таким, як на картинці.
3. Не намагатися встигнути за всім підряд, а просто займатися тим, що дійсно подобається
Варіант 2
Не потрібно мати рольової моделі щоб бути щасливою, потрібно зрозуміти, що не вистачає для щастя саме вам. Можна поєднати в собі масу якостей і встигнути масу справ, але, як показує практика, потрібно робити це без оглядки на соцмережі. Краще і зовсім відключити їх та зрозуміти, яке насправді миле наше просте життя без “фільтрів”.